Zhdukje e mistershme, humb pa gjurmë 40-vjeçari në Elbasan

20:38 | 16 Tetor 2020

Një 40-vjeçar i identifikuar si Rrapush Çeça, është zhdukur pa lënë gjurmë në Elbasan. Mësohet se zhdukjen e tij e ka denoncuar i vëllai. Sipas informacioneve të para,Çeça, banues në lagjen “Hekurudha”, ka humbur kontaktet me familjaret prej mëngjesit të sotëm.

Vëllai i tij ka deklaruar se 40-vjeçari ka dalë ka dalë nga banesa me automjetin e tij me targa AA 531 VS, dhe u ka thënë familjarëve se po shkonte të kryente disa ekzaminime.

Pas verifikimit nga ana e familjarëve, rezulton se ai nuk ka qenë në qendrën spitalore, pasi nga regjistrat e observimit ditën e sotme, nuk ekziston i regjistruar.

Prej orësh, familjaret kanë kërkuar për 40-vjeçarin, por nuk kanë mundur të gjejnë asnjë gjurmë të tij.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara