“Shpejtësi dhe çmenduri” në autostradën Tiranë – Durrës

08:11 | 2 Qershor 2018

Policia Rrugorë gjatë kontrollit për shpejtësi tej normave të lejuara dhe përdorimin e alkoolit ka hasur sërish në shoferë me problem.

Këtë herë në autostradën Tiranë – Durrës janë konstatuar shoferë me shpejtësi të “tmerrshme”.

“Me Radar me Policine Rrugore te Tiranes ne rrugën interurbane Tiranë-Durrës, 151 km/h”, bën me dije policia.

Kujtojmë që vetëm pak ditë më parë në Tiranë qindra shoferë janë gjobitur për shkak të kalimit të semaforit me të kuqe, por edhe shpejtësia ka qenë problem./Gazeta Express

VID-20180602-WA0000

Me Radar me Policine Rrugore te Tiranes ne rrugën interurbane Tiranë-Durrës151 km/h

Gepostet von Policia e Shtetit am Freitag, 1. Juni 2018

Shpërndaje në rrjete sociale