Presidenti Meta takon kryetarin e ri të Tetovës, e uron për detyrën e re

22:58 | 12 Janar 2022

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta ka takuar sot kreun e ri të komunës së Tetovës, Bilall Kasami.

Meta përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se gjatë këtij takimi e ka përgëzuar Kasamin për detyrën e re, duke i uruar përzemërsisht suksese për përmbushjen e detyrës shumë të rëndësishme, shkruan arbresh.info.

“Kënaqësi të takoja Kryetarin e ri të Komunës së Tetovës, Bilall Kasami, njëherazi kryetar i Lëvizjes “Besa”. I urova përzemërsisht suksese për përmbushjen e detyrës shumë të rëndësishme, në interes të prosperitetit të të gjithë qytetarëve dhe zhvillimit të qëndrueshëm të Tetovës”, shkruan Meta./arbresh.info/

Postimi i plotë:

 

Lajmet më të lexuara