Përfshihet nga flakët një banesë në Kamëz

17:05 | 13 Qershor 2020

Pasditen e sotme një banesë në Kamëz është përfshirë nga flakët.

Sipas policisë rreth orës 16:15 kati i dytë i një banese në rrugën “Xhorxh Bush” në Kamëz është përfshirë nga flakët, ndërsa në këtë banesë jetonte me qira shtetasja L.T.

Si pasojë e flakëve ka pasur vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen zjarrfikësit të cilët po mundohen që të bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Njoftimi i plotë:

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 13.06.2020, rreth orës 16:15, në Kamëz, në rrugën “Xhorxh Bush”, ka rënë zjarr në katin e dytë të banesës me qera të shtetases L.T., ku ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen sherbimet e zjarrfikses të cilat po bëjnë të mundur fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor dhe Sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të zjarrit.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara