Meta pret në presidencë Alvin Berishën dhe babain e tij

14:06 | 21 Korrik 2020

Presidenti i Republikës Ilir Meta, priti në presidencë Alvin Berishën, vogëlushin i cili u shpëtua nga kampi Al Hol në Siri, dhe babain e tij.

Përmes një postimi në Facebook, Meta shprehet i lumtur që u takua me dy miq të tij të veçantë.

“I lumtur të prisja sot në Presidencë dy miq të veçantë, Alvin Berishën dhe babain e tij, Afrimin”, ka shkruar Meta.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara