Kishin humbur në pyllin e Llogorasë, pas 6 orë kërkimesh gjendet çifti francez

23:37 | 22 Korrik 2021

Është gjetur çifti francez i cili kishte lëshuar sinjalin SOS gjatë paradites. Mësohet se çifti është gjetur në afërsi të gjirit të Gramës pas 6 orë kërkimesh.

Sipas policisë dy personat ishin në gjendje të mirë shëndetësore , por pa ushqim dhe ujë.

Çifti francez ishin nisur sot paradite nëpërmjet shtigjeve të pyllit të Llogorasë duke u ngjitur Karaburunit për të zbritur në gjirin e Gramës./tch

Lajmet më të lexuara