Identifikohet personi i vrarë në Bllok

23:29 | 4 Tetor 2018

Riges Gaxha është personi që humbi jetën në atentatin e sotëm në bllok.

Thuhet se ai ka qene i punesuar si truproje nga biznesmeni Ervis Martinaj.

Ngjarja ndodhi në lokalin “Monopoli” dhe të plagosur kanë mbetur Ervis Martinaj dhe Redi Popesku, raportojne mediat shqiptare, transmeton portali arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara