I ofenduan nënën, italiani merr kallashin të vrasë 2 shqiptarë

00:13 | 5 Shtator 2017

Ishte duke kërkuar nëpër rrugët e Milanos 2 shqiptarë që i kishin ofenduar nënën. Me vete kishte edhe një armë kallashnikov.

Mediat italiane e kanë pagëzuar me nofkën “Rambo”, italianin 42-vjeçar të arrestuar pak ditë më parë nga policia. Identiteti nuk bëhet i ditur, por ai u arrestua ndërsa po godiste me shqelma dhe grushta një djalë të ri të cilit i kërkonte ku mund të gjente 2 shqiptarët, shkruan lapsi.al

Ai rezulton një person me precedentë penalë i dënuar edhe për tentativë vrasje.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara