Fundjavë në bregdet, trafik në aksin Durrës-Plazh-Kavajë, radhë e gjatë makinash

13:37 | 27 Qershor 2020

Moti i favorshëm i kësaj të shtune, me temperatura të larta dhe një probabilitet të ulët për reshje i ka shtyrë njerëzit drejt bregdetit.

Pas situatës së krijuar nga pandemia Covid-19 duket se më në fund kjo fundjavë do të na favorizojë disa orë të tëra në plazh.

Për këtë arsye, paraditen e sotme vihet re një trafik i rënduar, veçanërisht në aksin Durrës-Plazh-Kavajë. Siç mund ta shihni nga videoja e siguruar për Top Channel-in, radha e makinave është e gjatë./TCH

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara