Durrës, përfshihet nga flakët e zjarrit një banesë

10:31 | 27 Shtator 2020

Banesa e një qytetareje nga Durrësi është përfshirë nga flakët mëngjesin e ditës së sotme.

Banesa ndodhej në lagjen nr.17, Durrës, në pronësi të gruas Dh.H.. Fatmirësisht nga zjarri ka pasur vetëm dëme materiale dhe ajo nuk është dëmtuar.

Shërbimet e zjarrfikës ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për shuarjen e zjarrit. Sipas policisë, grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara