Bllokohet rruga Bajram Curri – Valbonë

15:34 | 4 Tetor 2020

Për shkak të reshjeve të shiut, gjatë mbrëmjes, aksi rrugor Bajram Curri-Valbonë, është e bllokuar nga rënie e gurëve.

Policia Rrugore bënë thirrje qytetareve apo turistëve që ndodhen në Tropojë, të shmangnin lëvizjen në këtë segment rrugore deri në një njoftim të dytë.

Shërbimet e Policisë si dhe firma kontraktuese po punon për hapjen e rrugës. Për çdo problem qytetarët që ndodhen në këtë akse të telefonojnë në numrin 129 për t’ju ardhur në ndihmë.

Shpërndaje në rrjete sociale