​Moti në bregdetin shqiptar

08:04 | 18 Korrik 2017

Gjatë ditës së martë, 18 korrik 2017, moti në Shqipëri parashikohet të jetë i kthjellët, me vranësira kalimtare gjatë orëve të mesditës dhe atyre të pasdites, kryesisht në zonat kodrinore dhe ato malore.

Era do të jetë me drejtim Verilindje-Veriperëndim 1-15m/s. Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.2 metër.
Temperaturat parashikohen të jenë: Vendet malore 14°/32°C Vendet e ulëta 16°/35°C Vendet bregdetare 19°/33°C

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara