Zyrtarisht e martuar, Kourtney publikon foto si nuse

08:49 | 17 Maj 2022

Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë martuar ligjërisht në gjykatën në qendër të qytetit në Santa Barbara, Kaliforni, vetëm një muaj pasi mbajtën një ceremoni private martese në Las Vegas pa licencë martese.

Në këtë datë të veçantë, Kourtney ka përzgjedhur një fustan të thjeshtë të cilin duket se ka dashur ta përafroj me vello, ndërsa flokët i kishte të lidhura dhe vendosi grim të lehtë, shkruan arbresh.info

Duke publikuar disa momente të ëmbla, ajo bëri mbishkrimin emocionues.

“Derisa vdekja te na ndaje”- ka shkruar Kourtney.

Postimi i Kourtney në rrjetet sociale u prit me shumë gëzim nga familja dhe miqtë e saj të famshëm, përveç ndjekësve të saj besnikë, pasi shumë komentuan në postim duke dërguar dashurinë dhe urimet e tyre. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale