Zaimina Vasjari merr gjithë vëmendjen kur pozon në bikini

15:33 | 15 Qershor 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, gjithmonë shkëlqen me paraqitjet e saj.

Për vite me radhë sa ka qëndruar në skenën muzikore, ajo është munduar të kurojë secilin detaj në dukje, shkruan portali arbresh.info

Të tilla imazhe të shkrepura nga ana e saj janë parë në rrjete sociale, ndërsa fansat gjithmonë shfaqin mbështetje ndaj saj.

Bukuroshja së fundi ka pozuar me bikini të verdha, ndërsa ka vënë në pah linjat e saj trupore.

Ngjyra e marrë nga rrezet e diellit dhe tatuazhet përgjatë trupit, i kanë dhënë një dukje edhe më provokuese.

Pozat nga artistja gjithmonë komentohen për të mira, teksa vihet në pah edhe bukuria. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara