Google ADS

Xhirimet e filmit “Joker”, Lady Gaga puthet me një grua

08:36 | 29 Mars 2023
A. B.

Artistja e famshme, Lady Gaga, sfidoi veten edhe në aktrim.

Gaga është puthur me një grua në xhirimet e filmit “Joker”: Folie A Deux”, në rolin e Harley Quinn.

Në një skenë të xhiruar në Bashkinë e Nju Jorkut, aktorja u ndal përpara një gruaje që mbante një gazetë me foto të personazhit të saj, Harley Quinn dhe Joker. Ajo më pas vuri duart në fytyrën e gruas dhe e puthi atë.

Aktori, i cili luajti në filmin “Joker” në vitin 2019 dhe fitoi Oscarin për aktorin më të mirë në rol, u pa me një kostum kafe teksa hipi në një makinë policie. /Arbresh.info/

.

Shpërndaje në rrjete sociale