Xhesika u pendua që reagoi ndaj Adelinës, fshiu postimin (FOTO)

18:28 | 30 Mars 2017

Këngëtarja nga Shqipëria Xhesika Ndoja ka reaguar ndaj deklaratës së Adelina Ismajlit.

Kjo e fundit kishte thënë se showbizi shqiptar është prostitucion dhe shpërlarje parash, shkruan arbresh.info.

Ajo që reagoi ishte Fjolla Morina duke thënë se ishte pikërisht Adelina ajo që e nisi këtë gjë në estradën shqiptare.

Përveç Fjollës ka ardhur edhe reagimi i Xhesika Ndoja e cila ka thënë se Adelina dilte vetëm me rrip të pantallonave.

Por, ajo është penduar dhe ka fshirë postimin e saj./Arbresh.info

screenshot_2-93

huhu

Lajmet më të lexuara