Xhensila Myrtezaj një bukuri e rrallë

14:35 | 12 Prill 2021

Artistja shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është ndër më të pëlqyerat në estradën shqiptare.

Kjo vjen pasi ajo përmes imazheve dhe videove të ndryshme përçon vetëm energji pozitive tek ndjekësit e saj, shkruan portali arbresh.info

Xhensila së fundmi në rrjetin social Instagram ka ndarë disa imazhe, ku shihej e shtrirë në mes lulesh, teksa në të njëjtën kohë vinte në dukje tiparet e bukurisë.

“Bota buzëqesh në lule”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë se “Panorama” është projekti saj i fundit muzikor, që erdhi në bashkëpunim me Ardian Bujupin. / arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara