Google ADS

Vedati imiton qenin, Stresi e Artani shkrihen së qeshuri

08:47 | 2 Mars 2023

Konkurrenti i “Big Brother VIP Kosova”, Vedati po vazhdon të argëtojë të gjithë me historitë dhe batutat e tij.

Kësisoj, gjatë mbrëmjes së sotme, derisa Vedati po tregonte një histori të tij, ai ka nisur të imitojë qenin, me çka shpërthyen të qeshurat e banorëve, përfshirë Stresin dhe Artanin.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm: