Vajza e Xhensilës dhe Besit feston ditëlindjen, e befasojnë me një udhëtim në ‘Disney’

08:45 | 13 Korrik 2021

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, është mjaft e rezervuar kur bëhet fjalë për jetën e saj personale.

Xhensila ka festuar tejet veçantë ditëlindjen e tretë të vajzës Ajkës, të cilën e ndan me aktorin Bes Kallaku, shkruan arbresh.info

Për ditën speciale, Xhensila dhe Besi kanë vendosur ta befasojnë me një udhëtim në Disneyland.

Ato janë shfaqur me fustan të njëjtë shumëngjyrësh, derisa kanë rrëmbyer vëmendje me paraqitjen atraktive.

“Ajka je masa gjithçkaje”, ka shkruar Xhensila në përshkrimin e fotove.

Të shumta kanë qenë urimet që ka pranuar në hapësirën për komente nga miqtë e ndjekësit që mban në Instagram.

Ajo është duke e shijuar suksesin e projektit të fundit “Prit Pak”, që e solli javë më parë në bashkëpunim me reperin Lumi B. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara