Treshja e preferuar vijnë me “Yjet dalin natën”

13:11 | 31 Maj 2023

Një tjetër hit po i shtohet estradës sonë.

Bëhet fjalë për duetin mes Ledri Vules, Majk dhe Capital T.

Treshja vijnë me “Yjet dalin natën”, dhe do të publikohet me 3 gusht në orën 13:00./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale