Google ADS

Teuta do bëhet teze!

21:04 | 25 Shkurt 2017
Arbresh.info

Teuta Krasniqi së shpejti do merr epitetin e tezës.

Kjo ngase motra e saj ish-këngëtarja Bubulina Krasniqi është shtatzënë, shkruan portali arbresh.info.

Sipas mediave vendore ajo dhe bashkëshorti i saj Pëllumbi së shpejti do ta përjetojnë ndjenjën e të qenit prindër./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale