Temperatura mbi 30 gradë, Mozzik performon me çizme

10:07 | 5 Korrik 2022

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik mori pjesë në Alba Festival në Zvicër.

Dihet që reperi që shpenzon shumë për paraqitjen e tij, por ai gjithashtu shfaqet me veshje tejet interesante dhe unike, shkruan arbresh.info

Një detaj i cili ra shumë në sy ishte veshja e tij, pasiqë kishte zgjedhur të performojë me çizme ani pse temperaturat janë tejet të larta.

Mozzik po shijon suksesin e këngës së re “Toto Rina”, që e publikoi vetëm pak ditë më parë me Getinjon. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale