Tayna vazhdon të provokojë me fotot nga pushimet

08:52 | 27 Shtator 2023

Reperja e njohur nga Prizreni, Tayna së fundmi shijoi pushimet në Miami në Florida të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Ani pse pushimet kanë mbaruar, nuk mund të themi njësoj për fotografitë.

Krijuesja e shumë hiteve ka ndarë disa imazhe nga pushimet, ku duket mjaft tërheqëse.

Tayna, ka gati një tjetër projekt muzikor

Ajo ka njoftuar se do të ketë një bashkëpunim me 3 reperë të njohur, por kaq për momentin.

Se cilët janë? Duket se për këtë detaj duhet të presim derisa të publikohet.

Kujtojmë se projekti i saj i fundit titullohet “Shqipe”, dhe numëron 2.6 milionë shikime në YouTube./Arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale