Google ADS

Tara sapo publikoi këngën e parë (VIDEO)

18:43 | 22 Gusht 2017

Skenës muzikore vendore i’u shtua edhe një person.

Bëhet fjalë për vajzën e Bleros dhe Teutës, shkruan arbresh.info

Tara Muharremi sapo ka publikuar këngën e parë që titullohet ‘Viti i Ri’.

Tekstin e këtij projektin e ka shkruar Teuta Krasniqi, ndërsa producent janë Blero dhe Prygo.

Për më shumë dëgjoni krijimin e parë nga Tara e lansuar vetëm në versionin audio./arbresh.info/