Stresi përlotet nga mesazhi i Noizyt

23:52 | 17 Mars 2023

Sonte është finalja e madhe e Big Brother Vip Kosova, dhe banorët janë duke marrur surprizat e tyre nga “Vëllau i madh”

Radha për tu surprizuar ishte e Stresit, ku mori një mesazh nga miku i tij, Noizy.

Reperi i ka uruar atij fitore dhe i ka thënë se e presin jashtë pasi i ka marrë malli.

Stresi u përlot nga kjo surprizë, dhe tregoi se me Noizyn kanë kaluar shumë gjëra bashkë.

Noizy dhe Stresi kanë qenë miq që nga viti 2006.

Pak kohë më parë ata kishin një përleshje dhe nuk kanë folur me njëri-tjetrin.

Shpërndaje në rrjete sociale