Si dukej familja Kardashian-Jenner në 2007-n dhe si duket tani

13:56 | 18 Tetor 2019

Më 14 tetor të vitit 2007, “Keeping Up With The Kardashians” transmetoi episodin e parë dhe i hapi rrugën drejt famës familjes Kardashian Jenner. Nëse edhe ju mendoni se parvjet ishte 2007-a, ju rikujtojmë se po flasim për plot 12 vite më parë.

Për hir të nostalgjisë për atë periudhë, ja si dukej familja Kardashian-Jenner para 12 vitesh shkruan Anabel.

Kim Kardashian

Kourtney Kardashian

Khloe Kardashian

Kris Jenner

Caitlyn Jenner

Kendall Jenner

Kylie Jenner

Rob Kardashian

Scott Disick

Lajmet më të lexuara