Si do të nisë sonte, nata e madhe finale e Big Brother VIP Kosova?

18:41 | 17 Mars 2023

Sonte do të jetë finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Kjo finale do të nis me këngën “Bigu jemi ne” që do të këndohet në studio nga ish banorët e këtij edicioni të Big Brother.

Pesë finalistët janë, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami.

Shpërndaje në rrjete sociale