Shqipja dhe Fationi në lidhje dashurie?

17:55 | 18 Maj 2021

Protagonistët e “Për’puthen” po vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes.

Lidhjet e tyre në realitet po zgjojnë kureshtje të madhe tek publiku.

Pas Andit dhe Melisës, duket se do të dalë një çift i ri.

Ishte Shqipja ajo të së cilës i’u bë një pyetje në lidhje me Fationin.

“A je ne lidhje me fation kuqari? Shkoni shume bashke”, ishte pyetja të cilës ajo i’u përgjigj: Mmmm.. cfare mendimi ke ti fationkuqari?

Edhe Fationi e ripostoi në llogarinë e tij duke postuar emoji duke menduar dhe duke qeshur me lot.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara