Shikoni çfarë bën prezantuesja e motit në TV Klan

23:18 | 25 Korrik 2018

Balerina Alba Hoxha është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Prezantuesja e motit në Tv Klan përflitet shpesh edhe për jetën e saj private.

Së fundmi, ajo ka postuar një video në Instagram ku shihet duke hapur dhe mbyllur derën me këmbë. Nuk kanë munguar komentet për këtë gjest të saj./lapsi.al/

Pasdite te kendshme ?

A post shared by Alba Hoxha (@albahoxha1) on

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara