Roberti e ka parashikuar që Era do ketë sukses (FOTO)

13:46 | 9 Mars 2017

Robert Berisha e ka ditur që motra e Norës Era do ndez botën.

Po të futemi në Instagramin e tij e ti shikojmë fotot e dasmës së tij e kuptojmë këtë gjë, shkruan arbresh.info.

Kjo ngase në njërën prej atyre fotove shihet në mes të çiftit Era dhe mbishkrimi i fotografisë ishte ‘Shumë shpejt qikjo çikë ka me dhez krejt botën’.

Ashtu edhe u bë, në fund të vitit 2015 Era publikoi ‘Bon Bon’ dhe suksesi me të e shoqëroi krejt vitin 2016./Arbresh.info

roberti

Të ngjashme