Rita Ora vjen me poza joshëse, ky është komenti epik i nënës së saj

12:35 | 24 Janar 2022

Rita Ora mahnit publikun me secilën paraqitje që bën.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore ka fituar simpatinë e miliona njerëz anë e mban botës dhe kjo po shtohet çdo ditë e më shumë, shkruan arbresh.info

Bukuroshja shqiptare në fotot e reja erdhi tejet joshëse teksa reklamoi xhinset e saj unike.

E diçka që ra në sy është padyshim komenti i nënës së saj Verës.

“Rri urt Rit 😂” – ka shkuar Vera.

Rita aktualisht ndodhet në Australi ku po filmon episode e reja të “The Voice Australia”, artistja shqiptare atje ndodhet bashkë me partnerin e saj, Taika Waititi. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara