Rita Ora vë në pah linjat trupore nga palestra, kaq ‘hot’ po duket

10:05 | 17 Janar 2022

Ylli shqiptar i muzikës botërore, Rita Ora mbetet ndër emrat më të komentuara në botën e showbizz-it.

Artistja krahas karrierës shumë të suksesshme muzikore konsiderohet edhe një femër me shumë stil, dhe përkujdeset në masë të madhe për linjat trupore, shkruan arbresh.info

31-vjeçarja postoi disa imazhe bardhë e zi, ndërsa dukej në formë të mirë në një veshje të ngushtë dhe pa grim.

“Ditët në palestër janë të tilla ndonjëherë”, ka shkruar Rita.

Rita vitin e kaluar ka nisur një romancë dashurie me regjisorin Taika Waititi.

Gjërat mes dyshes veçse po bëhen më serioze teksa duket se shumë shpejt edhe do të fejohen. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara