Rita Ora shkëlqen në javën e modës në Milano

21:55 | 27 Shkurt 2022

Këngëtarja me famë botërore, Rita Ora, ka pozuar plot stil në javën e modës në Milano.

Rita u shfaq e veshur me një jumpsuit elegant ngjyrë krem teksa ka pozuar krahë të dashurit, Taika Waititi, shkruan arbresh.info

Këtë paraqitje ajo e kombinoj me dorëza të bardha si dhe bizhuteri të zbukuruara me diamant argjendi dhe ari. Rita zgjoi një grim të lehtë më shkëlqim.

Ndërsa Taika, u shfaq i veshur me një kostum të zi duke e shoqëruar me një këmishë të bardhë. Ai vendosi edhe syze dielli.

Në këtë event morën pjesë edhe motra e Ritës Elena dhe vëllai Doni. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale