Rita Ora një ‘zonjë e rëndë’

15:22 | 15 Qershor 2021

Rita Ora është ende në Australi, pasi do të jetë pjesë e “The Voice”.

Gjatë qëndrimit atje padyshim që po kalon kohë edhe me shoqëri, duke sjell imazhe edhe për fansat, shkruan portali arbresh.info

Rita së fundi shijoi një mbrëmje në Craig në West Hollywood, ku u duk tejet stil.

Këngëtarja, 30 vjeç, siguroi që të gjithë sytë ishin tek ajo ndërsa vishte një xhaketë me ngjyrë bezhë me një palë pantallona.

Rita mbërtheu belin me një rrip të zi ndërsa veshi gjithashtu një majë të zezë me dantella me një dekolte të zhytur.

Prodhuesi i hitit shtoi lartësinë në kornizën e saj me një palë taka të zeza ndërsa ajo gjithashtu mbante një gjerdan argjendi.

Rita kaloi disa muaj në Australi duke punuar në “The Voice” ku u kuptua se ishte ‘transferuar’ në një shtëpi me regjisorin e “Thor”, Taika Waititi gjatë qëndrimit të saj.

Rita dhe Taika zbuluan publikisht lidhjen e tyre në fund të prillit, kur mbërritën së bashku në premierën e “RuPaul’s Drag Race Down Under” në Shtëpinë e Operës të Sydneyt. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara