Google ADS

Rina Balaj shfaqet e lumtur teksa bënë xhiro në malet e Rugovës

10:33 | 8 Qershor 2023

Këngëtarja simpatike Rina Balaj çdo ditë e më shumë po pëlqehet nga publiku, si për këngët që publikon ashtu edhe për paraqitjen e saj.

Së fundmi, bukuroshja ka publikuar disa foto në natyrën e bukur të maleve të Rugovës dhe duket mahnitëse, shkruan Arbresh.info.

Përveç natyrës, Rina vë në pah edhe linjat e saj trupore të tonifikuara dhe në super formë.

Ajo ka bërë të ditur se ndihet e lumtur krahas fotografive të publikuara në Instagram, e të cilat kanë marrë komente dhe pëlqime të shumta.

Kujtojmë se bukuroshja një muaj më parë ka publikuar këngën “Fullerante” e cila është pëlqyer mjaft shumë nga publiku./Arbresh.info

 

View this post on Instagram

 

A post shared by rina (@isyourgirlrina)

Shpërndaje në rrjete sociale

Të ngjashme