Rina Balaj publikon këngën e re

23:25 | 16 Shtator 2021

Rina Balaj është rikthyer me një projekt të veçantë muzikor.

Këngëtarja e njohur ka publikuar këngën me titullin “Addiction”, që e solli bashkë me videoklip.

Rina u shfaq tejet unike në klip, e veshur me një fustan me ngjyrë të errët blu të kombinuar me një pelerinë vjollce të hedhur mbi krahë, teksa shkëlqente me flokët e kuqe me të cilat identifikohet prej kohësh.

Për realizimin e videoklipit të ri të këngëtares nga Peja u kujdesën Dina Morina dhe Mjellma Istrefi.

“Faleminderit të gjithëve që e keni prit”, ka shkruar Rina në njoftimin se kënga tashmë është publikuar në të gjitha platformat.

Kujtojmë që Rina është gjithashtu në përgatitje të një albumi të ri.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara