Rina Balaj kopjon Taynën me maskë

22:05 | 9 Janar 2019

Vënia e maskave në fytyrë tashmë është bërë modë për shumë artiste shqiptare.

Reperja nga Prizreni, Tayna rrëmbeu vëmendjen e të gjithëve teksa u shfaq me maskë së pari për festën e ditëlindjes e më pas edhe në koncertet e saj, shkruan lajmi.net.

Por një reagim nga Rina Balaj nuk ka munguar e cila solli një imazh të saj të realizuar gjatë klipit “Ashiqare”, e që zbuloi se Tayna e kishte kopjuar atë, pasi kjo këngë u publikua gjatë verës së kaluar.

“Sa her menon qe je IN vi menimet me ti hek, jo në një maskë të lirë ?”, ka shkruar Balaj.

Gjatë vitit që e lamë pas, Rina dhe Tayna kanë qenë femrat më të komentuara në showbizzin shqiptar.

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara