Rina Balaj bën ndryshimin e radhës në dukje

14:04 | 16 Tetor 2021

Rina Balaj nuk heziton të eksperimentojë me dukjen dhe këtë e ka bërë edhe së fundi.

Rina postoi një fotografi ku shihet me flokë të bardha dhe balluke, shkruan arbresh.info

Këngëtarja dukej mjaft atraktive teksa shihet e veshur në një palë tuta të gjelbërta.

Postimi ka arritur të mbledh mbi 30 mijë pëlqime, gjersa komentet po ashtu kanë qenë të shumta.

Ndryshe, Balaj momentalisht po shijon suksesin e projektit të saj të ri të quajtur “Addiction”. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara