Rihanna duket joshëse në të zeza

15:29 | 22 Shtator 2021

Rihanna publikoi trailerin e saj të tretë vjetor Savage X Fenty Show të martën.

E gjatë festës Riri u duk me stil teksa doli për të ngrënë në restorantin e lartë Santa Monica Giorgio Baldi, shkruan portali arbresh.info

Me një veshje elegante plotësisht të zezë, Rihanna, 33 vjeç, dukej mahnitëse me një aluzion të sytjenës së saj të hijshme me dantella.

Vendosur një palë syze dielli të zeza, Riri veshi një bluzë të zezë delikate mbi të brendshme dhe u fut në një palë pantallona të zeza që përqafonin figurën.


Ajo i shtoi lartësi kornizës së saj me taka të shkëlqyeshme të gishtave të këmbëve dhe u vesh me stoli të shtrenjta.

Rihanna e bëri atë të duket e famshme me një goditje të fortë të buzëkuqit të kuq. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara