Pushimet luksoze të Luana Vjollcas në Mauritius, provokon sërish me poza në bikini

11:40 | 20 Janar 2022

Luana Vjollca është duke i shijuar pushimet në Mauritius, në ishullin që ndodhet në juglindje të kontinentit të Afrikës

Dhe natyrisht nuk kanë munguar pozat e shumta provokuese në të cilat fokusi kryesor është tek linjat mahnitëse të bukuroshes bionde, shkruan arbresh.info

Së fundi, Luana ka ekspozuar linjat trupore në një palë rroba banje të markës Fendi.

Komplimentet dhe reagimet pozitive kanë qenë të shumta në pjesën për komente.

Ndryshe, kujtojmë që Luana ka kohë që është tërhequr nga ekranet televizive, por që ka paralajmëruar se shumë shpejt pritet të rikthehet me projekte të reja. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara