Provokon Amber Rose, ja çka vendos në gjoks (FOTO)

12:10 | 3 Prill 2017

Njihet si njëra ndër femrat më të bukura me linja trupore bombastike, Amber Rose nganjëherë provokon rëndë fansat.

Kësaj radhe gjeti një formë tjetër për të qenë në qendër të vëmendjes, shkruan lajmi.net.

Amber kishte vënë eyelinerin në mes të gjoksit, të cilin e kishte ekspozuar jashtëzakonisht shumë.

Bukuroshja kishte pozuar provokative, e grimosur dhe si gjithnjë me veshje me të cilat ajo vë në pah trupin e saj bombastik.

Amber Rose është nënë e një fëmije, po ashtu e angazhuar në disa fusha, si në muzikë, televizion, e të tjera.

amber

Shpërndaje në rrjete sociale