Projekti i ri i Dafina Zeqirit publikohet të dielën, vjen me poza joshëse

08:34 | 20 Janar 2022

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri me fillimin e vitit ka nis edhe punën për projekte të reja.

Dafina së fundi ka zbuluar se është duke realizuar videoklip nga projekte e albumit “Dafinë Moj”, shkruan arbresh.info

Bukuroshja ka pozuar tejet atraktive nga një dyqan lojërash.

“Alo? Jo! Nuk publikohet nesër por të dielën në orën 19:00”, shkroi Duffye.

Kujtojmë që albumi “Dafinë Moj” u lansua në tetor të vitit që lamë pas dhe u prit mirë nga fansat e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara