Prezantuesja sexy pozon pa make-up (FOTO)

13:10 | 21 Mars 2017

Prezantuesja sportive dhe aktorja Eva Murati ka publikuar një foto si rrallë herë.

Bukuroshja ka treguar për fansat e saj fytyrën pa make-up.

Për personat e ekranit është thuajse e pa mundur të kapen pa lyer.

Por Eva nuk e ka problem të ekspozohet në këtë mëngjes me diell e pa lyer ku dalin në pah tiparet e saj të theksuara femërore.

evaa

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara