Pranë makinës së tij luksoze, ky është urimi i Majk

18:17 | 14 Shkurt 2019

Reperi, Majk po vazhdon të jetë ‘single’.

Meqë sot shënohet dita e të dashuruarve dhe të gjithë urojnë njëri-tjetrin në mënyra të ndryshme, edhe Majk bëri një urim të tillë.

Ai u shfaq pranë veturës së tij luksoze të tipit “BMW” dhe thotë se kush ka thënë që paratë se blejnë dashurinë.

“Kush tha që paratë se blejnë dashurinë? Urime Shën Valentini të gjithëve”, ka shkruar ai.

Lidhja e fundit e reperit Majk ishte ajo me bukuroshen nga Gjakova, Melita Nushi e që tani siç e dimë ne është ‘single’.

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara