Për këtë mini fund, Nora Istrefi dha dy mijë euro

11:44 | 5 Maj 2022

Nora Istrefi përveç se një këngëtare e njohur dhe e suksesshme, ajo konsiderohet edhe si një femër e bukur me linja tërheqëse.

Ajo së fundi ka publikuar projektin e saj më të ri muzikor në bashkëpunim me NRG Band, “Ki me lyp me m’pa”, shkruan arbresh.info

Nora si gjithmonë mori vëmendjen me pamjen ekstravagante.

Faqja e njohur në ‘Instagram’ e quajtur “mespermes”, ka zbuluar shifrat e një prej paraqitjeve të Norës në këtë projekt.

Vetëm për mini-fundin që ajo kishte zgjedhur ta vishte, Nora Istrefi shpenzoi plot 1.982 euro, veshje kjo nga marka “The attico”, derisa e kishte kombinuar me një palë vathë kristale me çmim 445 euro.

Ndërsa, gjatë kësaj kohe Nora mbetet e angazhuar edhe koncerte dhe mbrëmje të ndryshme muzikore. /arbresh.info/