Për çka e kundërshton motra Teuta Krasniqin?

21:12 | 12 Tetor 2018

Ajo dikur ishte këngëtare.

Bëhet fjalë për Bubulina Krasniqi, përcjell arbresh.info.

Ajo dhe aktorja Teuta përveç motra janë edhe mike shumë të mira.

Teuta e ftuar në emisionin n’ZOOM foli rreth marrëdhënieve me motrën e cila tani ka braktisur muzikën për familjen.

Mes tjerash ceki një rast kur Bubulina e ka kundërshtuar ashpër aktoren Krasniqi.

Se për çka bëhet fjalë e kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/

 

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara