Google ADS

Pas dramës për ndarje, Kaderi bën një dedikim të ëmbël për Lumbardhin

15:01 | 21 Maj 2024
E.K

Dyshja të cilën nisën një histori dashurie gjatë qëndrimit në Big Brother Vip Kosova, janë rikthyer në krahët e njëri-tjetrit.

Edhe pse para disa ditëve Lumbardhi dhe Kaderi kishin larguar njëri-tjetrin nga Instagrami duke e pranuar publikisht që romanca e tyre mbaroj, Kaderi sot ka publikuar një fotografi me mbishkrimin se “Më mungon”./Arbresh.info

Shpërndaje në rrjete sociale