Oriola Marashi ngre temperaturat me fotosesionin bardh e zi

08:43 | 15 Shtator 2021

Modelja e popullarizuar shqiptare, Oriola Marashi, merr vëmendje për thuajse çdo postim që ndan në rrjete sociale.

Duke qenë se vetëm në Instagram numëron 600 mijë ndjekës, superylli nuk heziton të shfaqet provokuese në fotografitë që publikon, shkruan portali arbresh.info

Bukuroshja së fundmi mori vëmendjen me imazhin e publikuar ku shihej e veshjen e paktë teksa vinte në pah linjat e bujshme trupore.

Oriola erdhi e veshur me reçipeta dantelle dhe fund të shkurtër, i cili i vinte në pah këmbët e gjata asaj.

“Ndihem e bekuar dhe e bukur”, shkroi modelja teksa pranoi qindra pëlqime dhe komente duke u komplimentuar për paraqitjen seksi.

 

Ajo po vazhdon angazhimet si modele dhe këtë verë ka qenë mjaft e zënë me projekte nëpër vende të ndryshme. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara