Oriola Marashi duket joshëse në fustan të shkurtër

10:24 | 18 Janar 2022

Oriola Marashi është kujdesur edhe një herë që e gjithë vëmendja të jetë tek ajo.

Modelja shqiptare që po ndërton famë ndërkombëtare ka realizuar një set të ri fotografik, në të cilin ka treguar edhe një herë hiret e saj, shkruan arbresh.info

Oriola në imazhet e reja ka provokuar e veshur në një mini-fustan ngjyrë kafe dhe të zezë të kombinuar me çizme të gjata deri tek gjuri ngjyrë kafe e hapur.

Menjëherë pas publikimit, fotografitë kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime nga fansat e saj. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara