Nusja e Robin Krasniqit shkëlqen në veshje kombëtare

11:37 | 12 Janar 2022

Ata prej kohësh kanë nisur një romancë dashurie që u përfol mjaft shumë edhe në shtypin rozë.

Bëhet fjalë për boksierin e njohur shqiptar, Robin Krasniqi dhe modelen Marigona Krasniqi, shkruan arbresh.info

Çifti ditë më parë e kurorëzuan lidhjen e tyre me fejesë.

E së fundi, Marigona ka publikuar një foto në Instagram ku po duket tejet e bukur në veshje kombëtare.

Dyshja këtë vit kanë njoftuar se do të bëjnë edhe dasmë, por që akoma nuk kanë njoftuar për datën reale. /arbresh.info/

Shpërndaje në rrjete sociale

Lajmet më të lexuara